NAŠE SLUŽBY
  Kosmetika
  Modeláž nehtů
  Manikúra
  Pedikúra
  Pernamentní make-up
  Trvalá na řasy
  Laser
  Vizážistika
  Masáže
  Chemický peeling
  Piercing
 
 Kosmetika
 

Již 20 let poskytujeme profesionální kosmetickou péči dle individuálních potřeb v péči o pleť i o tělo.Pracujeme s exkluzivní kosmetikou tří značek, které čerpají z bohatství přírody a zcela vyhovují všem věkovým skupinám, stavu pleti, ženám i mužům.

  ALCINA BALANCE
Je značka pěstící, dekorativní a vlasové kosmetiky. Řadí se mezi dermatologickou kosmetiku, prezentovanou pouze v lékárnách a kosmetických salonech. Na počátku každého přípravku stojí důkladný vědecký výzkum a testování na renomovaných vědeckých klinikách. Nikoli však na zvířatech. Přípravky firmy Alcina se starají o to, aby pleť byla zdravá a krásná.

Salonní obličejové kúry s Alcinou

   Čistící kůra (bez masáže)    Kolagenový systém + lifting masáž
   Liftingová kůra    Vliesová kůra
   Nadstandardní kůra    Couperose ošetření
   Letní hydratační ošetření  


  HEITLAND COSMETICS
Německá přírodní kosmetika s dlouholetou tradicí. Obsahuje výhradně přírodní aktivní a léčivé látky a vzácné rostlinné oleje. Sestává se z několika ucelených řad, takže sestavený program kosmetického ošetření zcela vyhovuje všem věkovým skupinám a stavu pleti, vyvinula řadu speciálně i pro muže.
>>Biokur, Rosa Graf, Belnice, Heitland for men

Salonní obličejové kúry s Heitland

   Collastinova kůra    Tea-time
   HT line    Metoda Baobab
   Talasoterapie    Ošetření s Vlies maskou
   Čokoládové ošetření    Natur ošetření
   Lifestyle    Letní zázvorové ošetření
   Forty+    Ultimate Stem Cell (kmenové buňky)
   Blue line    Heitland for men

  MALU WILZ
MALU WILZ Beauté je součástí společnosti ARTDECO Cosmetic Group. Společnost byla založena v roce 1985 Helmutem Baurechtem, zkušeným marketingovým manažerem v kosmetickém odvětví. Helmut Baurecht byl vždy fascinován barevností a krásou kosmetiky a měl svou vizi o ideální kosmetice - exklusivní, trendové, sofistikované a také profesionální. Tento svůj sen realizoval ve spolupráci s proslulou vizážistkou Malu Wilz, která dala kosmetice své jméno. Spoluprací těchto dvou zkušených odborníků vznikl fantastický koncept - kosmetika splňující všechny požadavky. Helmut Baurecht získal za svou práci v kosmetickém odvětví mnohá ocenění, například ocenění " A life of Beauty " za zvláštní zásluhy v oblasti profesionální kosmetiky.