NAŠE SLUŽBY
  Kosmetika
  Modeláž nehtů
  Manikúra
  Pedikúra
  Pernamentní make-up
  Trvalá na řasy
  Laser
  Vizážistika
  Masáže
  Chemický peeling
  Piercing
 
 Novinky

  Shellac
Firma CND přišla na trh s patentovanou řadou produktů, kombinujících snadnost nanášení laku a trvanlivost gelu. Shellac je skutečnou inovací v prodloužení trvanlivosti barvy a poskytuje silnou ochranu pro přírodní nehet. Je vhodný pro dámy, které nechtějí gelové reality a chtějí si udržet krásné nehty po dlouhou dobu.

  Mezoterapie
Je šetrná a účinná metoda, která umožňuje proniknutí aktivních látek do kůže a tím se dosáhne omlazení pokožky obličeje, dekoltu a krku, redukci váhy, odstranění celulitidy, ochablosti. Léčebné roztoky, které se aplikují, obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů a mají zásadní význam pro regeneraci a hydrataci. Je to ohromující metoda jak čelit příznakům stárnutí.

  Obličejové výplně
Nový způsob aplikace kyselinou hyaluronovou pro hluboké vrásky a objem.

  Kryolipolýza
Zdravá cesta k trvalé redukci podkožního tuku. Je jedinou neinvazivní metodou, která prokazatelně ničí tukové buňky a jako jediná proto snese srovnání s klasickou liposukcí. Krystalizuje obsah tukových buněk a způsobuje tak jejich rozpad. Odumřelé tukové buňky jsou pak odplavovány z těla přirozenými metabolickými pochody a lymfatickým systémem.

  IPL - Intensivní pulzní světlo
Velice účinný nástroj pro odstranění nešvarů pokožky:  trvalá depilace chloupků, odstranění akné, odstranění žilek, pigmentové skvrny a rejuvenace (omlazení ) pleti.

  Mikrodermabraze
Obrušuje unavenou vrstvičku kůže, čistí a oživuje ji. Zlepší se prokrvení a stimulace kolagenních a elastických vláken. Hladší, svěží pleť barevně sjednocená, zjemněné póry jsou okamžitě viditelné. Získáte jemnou sametovou pleť. V podstatě jde o účinné, hloubkové vyčištění pleti. Pokud trpíte akné, po tomto zákroku by měly tyto problémy vymizet.

 Ultrazvukový lifting
Stimuluje tkáň, povzbuzuje syntézu kolagenu v kůži, redukuje vrásky a osvěžuje pleť, která dostává mladší a zdravější vzhled. Teplo vyzařující během zákroku povzbuzuje krevní oběh a uvolňuje svaly. Vhodné pro dehydrovanou, suchou i zralou pleť, kde ultrazvuk příznivě působí na vrásky. Velice účinně se díky tomuto přístroji vpravují kosmetická séra a ampulky do pleti.

 Prodlužování a zhušťování řas
Semipermanentní řasy, kdy se každá řasa aplikuje jednotlivě na vlastní přírodní řasu. Různé délky a zatočení dle výběru. Plné a zatočené řasy opticky zvětší očí a prodloužení vypadá naprosto přirozeně. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vadě, pocení, slzám i bazénovému chlóru. Díky kvalitnímu adhesivu (lepidlu) zaručujeme spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní, tzn. 4-5 týdnů.

 Chemický peeling
Rychlá a velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení vrásek, projasnění a vypnutí pleti, pro léčbu akné zjemnění jizev po akné, pigmentací různého původu, stažení pórů.
Spočívá v aplikaci ovocných kyselin – nejčastěji kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek, pleť je vyrovnaná, hydratovaná, jemnější, odstraňují se projevy akné a pigmentace.