NAŠE SLUŽBY
  Kosmetika
  Modeláž nehtů
  Manikúra
  Pedikúra
  Pernamentní make-up
  Trvalá na řasy
  Laser
  Vizážistika
  Masáže
  Chemický peeling
  Piercing
 

 

 

 

 

 

 Manikúra a P-Shine

Manikúra představuje perfektní, krásně pěstěné, čisté a zdravé ruce a nehty. Přestaňte své ruce schovávat a začněte je hrdě ukazovat světu.

  Manikůra klasická
jedná se o ošetření nehtů, nehtové kůžičky a nehtových valů. Nehty vypadají upraveně a pěstěně. Po ošetření se nehty mohou lakovat nebo vyživovat přípravky na to určenými.


Manikůra klasická 150 Kč
Manikůra s masáží 180 Kč
Manikůra klasická včetně ošetření - nyní v akci 120 Kč
   
Lakování  
Podlak, 2 vrstvy laku, nadlak 60 Kč
Francouzská manikúra 70 Kč
Zdobení nehtů 30 - 100 Kč
Sušič laku 10 Kč
Olejíček 10 Kč

 
P-shine
P-shine (japonská manikúra na přírodní bázi) - tato péče je vhodná pro většinu nehtových skupin - lámavé, roztřepené, nerostoucí nehty. Jelikož principem P-shine je leštění nehtů, není vhodný pro nehty tenké, zničené a ihned po sundání nehtové modeláže. Je vhodný pro ženy i muže. Hlavními složkami jsou včelí pyl a křemičitá hlinky. Tyto složky vytvoří na nehtu ochrannou vrstvu a ta nehet vyživuje, zpevňuje, prokrvuje, podporuje zdravý růst nehtu a je extrémně lesklá.

P-shine 250 Kč

 
Shellac
je vhodná na přírodní i gelové nehty. Je odolný proti poškrábání a vyznačuje se krásným leskem po dobu 2-3 týdnů. Shelallacu závisí na kvalitě přírodních nehtů, kterým poskytuje silnou ochrannou vrstvu. Aplikace trvá přibližně 45minut.

Shellack - zaváděcí cena 250 Kč

 
Parafínový zábal
patří mezi oblíbené úkony. Provádí se jak na ruce, tak i na nohy. Rozpuštěný parafín po nanesení vytvoří neprodyšnou vrstvu. Ta ruce vyjemní, zvláční, prohřeje a zvyšuje elasticitu kůže. Vhodné na prohřátí kloubů (artróza apod.) Obsahuje včelí vosk, parafínový olej a jiné látky s dezinfekčním účinkem.

Parafínový zábal 30min 80 Kč